Odkazy

Funkce „Odkazy“ vám umožní vytvořit rozsáhlou databázi odkazů vedoucích na váš web a bude hlídat jejich funkčnost.

Ke každému odkazu máte k dispozici nejen základní informaci, zda je či není aktivní.

Kliknutím na tlačítko +Více přidáte další sloupce s informacemi o tom, kdo provedl poslední úpravu, od kdy je odkaz aktivní, cílovou stránku atd.

 

Máte více možností, jak odkazy vložit:

- přidat odkaz rovnou ze svého prohlížeče,

- importovat odkazy – ukázkový soubor pro import,

- vytvořit nový odkaz prostřednictvím tlačítka horní levé části přehledu odkazů.

Při vytváření nového odkazu je důležité uvést jeho typ, stav a přesnou URL stránky, kde bude odkaz umístěn. Ostatní pole už sice nejsou nutná, ale čim více informací k nově vznikajícímu odkazu vyplníte, tím větší přehled budete vy i vaši případní kolegové či klienti mít.

 

Po kliknutí na „Přidat“ budete mít ještě možnost doplnit daný odkaz o podrobnosti týkající se webu, kde bude odkaz umístěn. Všechny doplňující údaje jde kdykoliv editovat, tudíž nemusíte mít obavy pokud při vytváření neznáte všechny informace, které by jste chtěli mít evidované.

 

U uložených odkazů můžete upravovat stav. Ve chvíli, kdy bude odkaz aktivní, zvolte dokončeno a Collabim začne s pravidelnou kontrolou.

 

Po dokončení Collabim odkaz ověří a sdělí vám stav. Stavem dokončením se vám i rozšíří nabídka možností v detailech odkazu.

Nyní můžete přiložit fakturu a nebo přidat platbu.

 

Přidání platby slouží jako váš přehled nákladů spojených s budováním zpětných odkazů. Přidáním peněz do rozpočtu si sami zvolíte částku, kterou chcete maximálně utratit (částka je fiktivní, tj. je to pouze vámi zvolená hodnota pro váš přehled – Collabim sám o sobě žádné platby odkazů neřeší).

 

Vyfiltrované dokončené odkazy.


Pro kontrolu návštěvnosti je nezbytné mít svůj účet pro pojený s Google Analytics (svůj účet s GA propojíte v nastavení webu).

 

Často kladené otázky:

Pomohl Vám tento článek?: