FAQ - často kladené otázky

Proč na některá klíčová slova automaticky přibude cílová stránka a na některá ne?
Collabim si ukládá výsledky na jednotlivá klíčová slova pouze do 60 pozice. To znamená, že pokud webové stránky se zobrazují na 61 pozici a dále, tak je Collabim nenajde a tím pádem také nemůže automaticky přiřadit cílovou stránku k danému klíčovému slovu.

Potřebuji vyměnit platební kartu, ale Collabim po mne chce znovu zaplatit i když mám již zaplaceno
Při vložení nové karty musíme ověřit, zda-li je karta platná a zamezili jsme tak případným problémům při další příležitosti automatické obnovy předplatného na účtu. Z tohoto důvodu je třeba provést reálné stržení prostředků z platební karty. Collabim však automaticky při této platbě vystaví výzvu (po řádném uhrazení ihned i fakturu) na další období, které následuje po tom aktuálně předplaceném. O žádné prostředky tedy navíc nepřijdete. Pokud Vám toto nevyhovuje, můžete kartu změnit až v poslední den platnosti aktuálního předplaceného období.

Je u klíčových slov nějaká možnost jak hromadně přidat či upravit štítky?
Ano, určitě je. Více info zde.

V Lite verzije možno měřit až 7500 slov. Momentálně měříme ale jen asi 2567 slov a systém nám hlásí, že máme k dispozici už jen 150 slov. jak je to možné?
Při označování slov do denního měření dochází ke změnšování celkového limitu měřených slov v poměru 1:14, více viz. Jak fungují limity klíčových slov​. Proto také vždy uvádíme kolik slov je možné mít ve 14 denním měření a NEBO kolik v denním měření. Kolik slov vám zbývá najdete vždy v záložce "Využití účtu" v záhlaví applikace.

Pomohl Vám tento článek?: