Co znamená "PRO"?

PRO - profesional features jsou pokročilé funkce dostupné pouze v placených tarifech.

Všechny PRO  features můžete otestovat zdarma v tarifu LITE

 

Po uplynutí 14 dní testovacího období vás Collabim vyzve k výběru tarifu. Zvolit si můžete jak jeden z tarifů s pokročilými funkcemi, tak přechod na bezplatný FREE.

Jak získat pokročilé funkce na 14 dnů zdarma?

  • Máte FREE tarif?

Přejděte do záložky "Účet a fakturace", kterou naleznete v hlavním přehledu. Zvolte možnost zdarma otestovat tarif LITE.

  • Ještě nemáte účet v Collabimu?

Přejděte na stránku www.collabim.cz/tarify a zvolte si tarif LITE se všemi pokročilými funkcemi na 14 dnů zdarma.

Seznam PRO features

 

Graf konkurenčnosti

Sděluje kolik konkurence je ve výsledcích vyhledávání Google.

 

Historie rozložení pozic

Přehledné zobrazení vývoje pozic ve vyhledávačích za poslední měsíc. Zvolit lze vlastní období a tím získat přehled o větším časovém úseku. 

Zaindexované stránky za poslední měsíc

Graf ukazuje indexaci za poslední měsíc. Nastavení jiného období vám umožňuje sledovat i delší historii.

Změny vstupních stránek

U všech klíčových slov s denním měřením jsou sledovány změny vstupních stránek. Jakmile se uživatel z vyhledávání odkáže na jinou stránku, než na kterou se odkazoval při posledním měření, zjistíte to v hlavním přehledu i na detailu klíčového slova.TOP 10 výsledků pro klíčové slovo

Na detailu každého klíčového slova naleznete přehled prvních deseti výsledků vyhledávání pro daný výraz. Výpis obsahuje URL webů a titulky domén z první strany vyhledávání.

Propojení s Google Analytics a Google Search Console

Propojením s Google Analytics a  Google Search Console rozšíříte svůj účet Collabimu o další data. V přehledu klíčových slov si můžete zobrazit rozšíření o sloupce s daty z GA a GSC. Dále získáte možnost návrhů klíčových slov skrze Google Analytics, na které už se váš web zobrazuje. U zpětných odkazů ve stavu dokončeno získáte údaje o návštěvnosti.

 

 

Pomohl Vám tento článek?: