29 000 kreditů zdarma v tarifu BUSINESS

Jak je můžete využít?

 

Pozice a hledanost

Zjistěte pozice a hledanost klíčových slov pro jakýkoliv web. V Google vyhledávání máte možnost získat z více jak 70 zemí světa.   

Díky kreditům zdarma zjistíte každý měsíc pozice třeba na mobilním vyhledávání Google až pro 413 285 klíčových slov. Proč využít jednorázové analýzy pro zjištění pozic a hledanosti?

Ověření indexace

Ověřte si indexaci na Seznamu, nebo Googlu ve více jak 60 zemích světa.  

Díky kreditům zdarma ověříte každý měsíc indexaci až pro 2 900 000 URL na Seznam.cz nebo 966 666 URL na Google. 

Technická analýza URL

Zjistěte, kde Vám chybí titulky, kde popisky či jak jsou Vaše stránky rychlé či objemné. To vše má dopad na Vaše pozice ve vyhledávání.

Díky kreditům zdarma si tato data zjistíte každý měsíc až ke 966 666 URL.

Návrh klíčových slov z našeptávačů

Objevte nová klíčová z našeptávačů Google, Seznam, Bazoš a Youtube, Google obrázky - kategorie, Google související slova či Sklik.cz .

Díky kreditům zdarma každý měsíc získáte třeba návrhy klíčových slov z našeptávače Bazoš až pro 2 900 000 vložených slovProč chtít znát slova z našeptávačů?

Export SERPu

Zjistěte si výsledky vyhledávání a analyzujte v POWERBI.

Díky kreditům zdarma každý měsíc získáte komletní data z vyhledávání až pro 290 000 slov

Svatý grál

Vložte jakoukoliv doménu a v rámci vteřin získejte maximum dostupných informací o této doméně. Inspirujte se konkurencí či si zkontrolujte, zda-li jste Vy sami na nějaká slova nezapomněli. Také ihned zjistíte, zda-li konkurence inzeruje v PCC síti. To vše si pohodlně analyzujte v POWERBI.

Díky kreditům zdarma každý měsíc získáte náhledová neocenitelná data až pro 29 000 webů. Jak lze například využít tato dota se dočtete v našem článku Martin Žatkovič: Využití Svatého grálu v praxi na naší akademii.

Pomohl Vám tento článek?: