Jak funguje affil program

Jakmile se domluvíme na podmínkách spolupráce, dostanete přidělen promo kód a autorizační kód (speciální přístup k API) a navíc od nás jako dárek za spolupráci dostanete tarif LITE na rok zdarma (automaticky dostanete účet na další rok zdarma, pokud Vám za uplynulý rok vyplatíme více než 10 000 Kč).

Jak použít kódy?

Přes odkaz

Chcete-li pouze odkazovat z internetu, můžete rovnou na náš web odkázat ve formátu

https://www.collabim.cz/?promoCode=vas-promo-kod

Dojde tak k uložení COOKIE (platnost 4 měsíce), která identifikuje, že zákazník přišel od Vás. Pokud se do 4 měsíců u nás registruje, započítá se Vám tento klient jako ten, kterého jste přivedli a v případě, že si u nás objedná tarif, přísluší Vám provize dle naší dohody.

Přes API napojení

Máte-li již ke klientovi více informací (klíčová slova a web, který ho zajímá), bude pro Vás nejspíše tato možnost mnohem zajímavější, neboť je vyšší šance, že zákazník si u nás placený tarif objedná, pokud mu účet založíte rovnou s jeho daty.

V tomto případě naleznete popis API napojení v naší dokumentaci.

Kde mohu vidět, zda-li přivádím nové registrované?

E-mail

Každý měsíc prvního automaticky rozesíláme e-maily s přehledem, kolik nových uživatelů bylo přivedeno a rovnou výpočet provize. K tomuto mailu stačí přiložit fakturu a poslat nám ji zpět, obratem Vám provizi vyplatíme.

Rozhraní v Collabimu

Naleznete pod záložkou Účet a fakturace:

Zde naleznete jak Vaše údaje (promo kód a api token - tento slouží jen a pro AFFIL, pro API je token jiný), tak možnost prokliku na přehled affiliate účtu, kde si můžete zobrazit jak přivedené uživatele pro každý den, tak i částku k vyplacení za dané období.

Pomohl Vám tento článek?: